Закрытые аукционы

lot # 947 - Netherlands Kingdom

Thursday Mar 14, 2024 10:00 Europe/Amsterdam

diverse zilveren penningen en 50 Guldens in etuis, FDC sets Nederland en Aruba (9) en onedel Luxemburg en Nederland 20e eeuw in doos