By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15060 - Art & Collectibles Books: Travelling, Local History
Világjárók sorozat 3 kötete, valamint egy másik utikönyv:
Molnár Gábor: Jaguárországban. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
James Ramsey Ullman: A Himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Bp., 1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés.
Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon. A Kon-Tiki expedíció. Bp., 1962, Gondolat. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Németh Imre: Őserdők mélyén. Magyar László regényes életrajza. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon kötés,
Darabanth Auctions