By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15429 - Art & Collectibles Books: Architecture, Art
Három épészettel foglalkozó könyv:
Magyar építészet (A XIX. század végéig.) Bp., 1954, Építésügyi kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval.
Magyar Művésyzet 1800-1945. Szerk.: Zádor Anna. Magyarországi Művészet története II. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, számos fotóval illusztrálva.
Pogány Frigyes, Balázs Éva, Szentkirályi Zoltán: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. 2. átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Darabanth Auctions