By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15674 - Art & Collectibles books: religion
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel.
Darabanth Auctions