封闭式拍卖

lot # 938 - Netherlands Kingdom

Thursday Mar 14, 2024 10:00 Europe/Amsterdam

waaronder diverse muntsets Nederland en wereld, albums Nederland waarbij zilver en 1/2 Gulden 1907 en 25 Cent 1827B, coincards, Monaco BU set 2017 en wereld onedel 20e eeuw in twee dozen