Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome
Auguste III 1749-1762
Thaler, 1754 EDC, AG 28.99g.
Ref : Dav 1617, KM#929,2 (Sassonie), Kaminski 871
Conservation : TTB/SUP
Editions V. Gadoury
Send Email to Editions V. Gadoury Or Visit WebSite
more from this sale
Price: € 250.00
Price: € 150.00
Price: € 200.00