存档

lot # 718 - World Coins Switzerland

Thursday Feb 23, 2017 14:00 Europe/Madrid

Thaler. 1795. BERNA. 29,08 grs. AR. (Pequeños golpecitos). Pátina. KM-149. MBC+.