By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15470 - Art & Collectibles books: hunting
Széchenyi Zsigmond három könyve:
Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás!
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.
Darabanth Auctions