Divers - Zeer uitgebreide verzameling van Chinese cashmunten, netjes gesorteerd en grotendeels beschreven op 13 tableaus op 7 grote metalen bladen in plastic krat. De verzameling bestaat uit het grote aantal van ca. 1080 cashmunten van verschillende denominaties vnl. 18e en 19e eeuw
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only filter coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Lot #4848 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Lot #4849 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling wereld, waarbij betere munten, een zeer grote diversiteit vanaf 1574 wb. zilver. Bevat Nederland 1 Cent 1950, 1956 met originele muntglans, 25 Cent 1897 ZFR+/PR-, 2½ Gulden 1842, Engeland Half Crown 1910, 1 Crown 1935. Hier en daar verrassende kwaliteiten, in twee aardige muntkabinetten met laden
Lot #4850 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Doos met collectie wereld op land, munttype en soms ook op jaartal verzameld wb. vooroorlogs en zilver. Overzichtelijk in 12 albums
Lot #4851 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling munten 'Coins of the World - Op wereldreis met de Koninklijke Nederlandse Munt', div. ongecirculeerde muntensets wereld in 8 albums
Lot #4852 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met ca. 12 albums wereldmunten veelal op jaartal verzameld wo. Italië, Ghana, Guatemala, Hongkong, Cuba, Koeweit, Marokko, Irak, Luxemburg, Israël, Peru, Venezuela etc. wb. zilver en koers
Lot #4853 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met 6 albums Zuid-Amerika, Midden-Amerika, Europa en Caraïben met zwaartepunt Nederlandse Antillen incl. zilver
Lot #4854 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Grote verzameling van wereldmunten in 18 Lembitcassettes en 4 Bebacassettes, goed gevuld met div. wereld wb. ook iets koers en zilver - geheel in 3 verhuisdozen
Lot #4855 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Gevarieerde doos met o.a. ingelijste munten, div. sets wb. FDC- en proofsets. Bevat o.a. Frans Indochina 2 Sepeque 1879, Lincoln proofset Bicentennial Cents en Canada Double Dollar Silver proofset. Bruto plm. 350 gr.g.
Lot #4856 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling wereldmunten in 7 albums wb. iets zilver
Lot #4857 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling wereldmunten in 7 albums wb. iets zilver en euro's, tevens wat losse setjes
Lot #4858 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Doos vol wereldverzamelingen in 15 albums, veelal op 20 vaksbladen. Bevat iets Nederland
Lot #4859 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Doos wereld wb. Verenigde Staten met diverse FDC-sets en proofsets. Tevens reclamepenningen, 4 kg kilowaar en diversen
Lot #4860 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Collectie wereld, vnl. Europa, op type en jaartal verzameld in 4 albums in munthouders. ca. 1400 stuks
Lot #4861 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling munten van de gehele wereld wb. ruim Engeland in 7 albums in verhuisdoos
Lot #4862 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuidoos met enkele albums (euro)munten, album Collect Perfect, wat aandelen, bankbiljetten en enkele glazen
Lot #4863 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling wereld op land en op type verzameld. Bevat zilver met o.a. Frankrijk 5 Francs 1833, 1868 en Duitsland Pruisen 2 mark 1901
Lot #4864 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Niets zo charmant als een Dollar aan de wand. Collectie van 16 wissellijsten met vnl. Amerikaanse munten van 1 Cent t/m 1 Dollar wb. iets zilver en papiergeld, maar ook Romeins en iets diversen
Lot #4865 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met 9 albums en mappen wereldmunten wb. iets koers
Lot #4866 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met div. albums met wereldmunten incl. iets koers
Lot #4867 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met 9 albums diverse munten wereld wb. VS, Duitsland, Engeland, Joegoslavië etc. en iets koers, tevens iets VOC
Lot #4868 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Flinke doos met 5 albums vol met wereldmunten, sortering van A tot Z, totaal ruim 750 munten
Lot #4869 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verzameling diverse munten wereld in 7 albums en 2 kistjes
Lot #4870 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Doos met Midden- en Zuid-Amerika wb. Peru 1 Sol 1868. Op type en jaartal verzameld in 13 mappen
Lot #4871 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Collectie Thailand in 3 kleine albums, leuke diversiteit
Lot #4872 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Divers - Verhuisdoos met restantverzamelingen Nederland en wereld
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite