Nudelman Numismatica

lot # 189 - habsburg i. rudolf ii. (1576-1608)

Saturday Sep 27, 2014 08:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 BST

Denár, Ag, 1580, Kassa /Kaschau/
H-S
Av: •RVDO•II•D•G•RO•I•S•AV•GE•HVN•B•R címer felett évszám /über Wappen Jahreszahl/ 1580
Rv: PARTRONA•-3-•VNGARIE oldalt verdejegy /zur Seite Mzz.
0.63 g
Huszár: 1061, Unger II.: 810A b,
R!
sehr schön-vorzüglich