lot # 108 - Roman Coins

Thursday Feb 26, 2015 14:00 Europe/Madrid

Denario. 125 a.C. ACILIA-1. Man. Acilius Balbus. 3,90 grs. AR. Ligera pátina. Cal-64; FFC-92. (MBC+).