Prix Réalisés

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 15523 - Art & Collectibles Books: Natural sciences, Medicine

Thursday Dec 01, 2016 17:00 Europe/Budapest

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.