lot # 114 - Roman Coins

Thursday Feb 26, 2015 14:00 Europe/Madrid

Denario. 114-113 a.C. AEMILIA-7. Man. Aemilius Lepidus. 3,75 grs. AR. Pátina. Cal-73; FFC-103.. MBC+.